sobota, 18 maja 2013

UI PODOBNO ZOSTAŁA ZAATAKOWANA...


To już pogłoski, że IU wystąpił atak przez nadgorliwego fana w aktor Seo Ji Suk 's ślubu , gdzie została zaproszona do śpiewania.
Po nowości hit świat SNSD, fani oszaleli ze zmartwienia, Twittera i delegowania się burza. Według wspólnego tytułu, co się stało, młody mężczyzna, który spojrzał się w jego wczesnych lat 20. nagle chwycił mikrofon po wykonaniu UI i zapytał ją, czy chciałaby go poślubić. Zaskoczona IU uciekła i mężczyzna chwycił ją. Gdy zaczęła krzyczeć, ochroniarze przybyli i szybko zadbał o sytuacji.
Jednak agencja JM w zgłosił się wyjaśnić kilka szczegółów. Loen Entertainment stwierdził: "Widzieliśmy posty na Twitterze, a istnieje wiele fałszywych raportów. Random fan nie wydaje, ale nie było żadnego ataku. To nie było nic wielkiego. "
Netizens skomentował: " IU musiała być tak przestraszony " , " Bądź silna, IU " , " Ulżyło mi, że nic się nie stało " , i więcej.
W związanych wiadomościach, aktor Seo Ji Suk poślubił swoją oblubienicę na niepublikowane lokalizacji w Nonhyundong, Seul na 18. miejscu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz