czwartek, 16 maja 2013

MBLAQ w Mir, aby wrócić "prawdziwych mężczyzn"Mir będzie powrotu na MBC 'Pokaż prawdziwych mężczyzn "!
On uważa opuszczeniu show ze względu na plecach zagadnienia z MBLAQ 's planów na powrót wkrótce, ale Mir ostatecznie podjął decyzję, aby wrócić do show.
MBC powiedział, " Mir postanowił wrócić "prawdziwych mężczyzn". On będzie powracał do zestawu filmowego jutro. Jego plan został dobrze zorganizowany, i postanowił zatrzymać się na wystawie z powodu własnej motywacji. "
Nowe funkcje różnorodne gwiazdy pokazują rzeczywiście werbowanie do wojska i przechodzi samego treningu rygorystyczny, że prawdziwi żołnierze otrzymują. The 2nd odcinek wyemitowany 21 kwietnia i cieszył rating 9,9%.

Mir staje się bohaterem armii w "prawdziwych mężczyzn"MBLAQ 's  Mir stał się prawdziwym bohaterem armii w " prawdziwych mężczyzn "!
Nowe funkcje różnorodne gwiazdy pokazują rzeczywiście werbowanie do wojska i przechodzi samego treningu rygorystyczny, że prawdziwi żołnierze otrzymują. Na odcinku 21-tych, Mir wyrwał uwagę swoich seniorów ujawniając, " spisałem numery wszystkich członków grupy dziewczyna znam w notesie".
Ujawnił notebooka i czytać po jego listę, która zawierała 4 minuty 's Jihyun , Sistar 's Soyu i Bora ,Rainbow 's Jaekyung i dziewczęce Generation 's Taeyeon i jego seniorzy nie mógł pomóc, ale krzyczeć z podniecenia.
Ale uderzył ostateczny cios, kiedy powiedział: "Sistar w Soyu i Bora powiedział, że przyjdą odwiedzić bez względu na wszystko ", natychmiast modernizacji go od nowego rekruta do statusu bohatera.
W wiadomościach innych "prawdziwych mężczyzn", istnieją doniesienia, że ​​Mir postanowiła nie pozostawić show i będzie nadal z nagraniami. Będziemy trzymać się teraz z tym nowym obrotem spraw.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz