poniedziałek, 13 maja 2013

Tony (HOT) i girl's day w Hyeri zgłaszane do randki


Po opuszczeniu fanów szalenie zgadywania z ogłoszeniem ich wyłącznej historii, " Sports Seulu "jest w końcu po up z gałką na życiu uczuciowym wystąpienia idola pary. Para w kwestii okazał się Tony(36) z 90. idola grupy HOT i dziewczynka dzień w 's Hyeri (20), który jest zapełnienie luki pokoleniowej między pierwszym i drugim idoli generacji.
Po dwóch miesiącach obserwacji dwa i zbieranie informacji, Sports Seoul opublikowała zdjęcia z Tonym i Hyeri, którzy są rzekomo korzystających datę, zgodnie z gniazdka mediów.
Dwa zwykle udał się z datami ich za pomocą swoich samochodów osobowych i spotkał się późno w nocy, kiedy oni złapać najmniejszą ilość oczu, aby przejść na dyskach.
Byli nawet dostrzeżone razem na 14, gdy Tony czekał na Hyeri pobliżu biura dziewcząt. Po powrocie z jej harmonogramem, Hyeri najwyraźniej rozejrzał się ostrożnie, zanim wsiadł do samochodu Tony'ego, który wziął się do drogi Olimpijskiego.
Po pysznym długiej jazdy, dwa zatrzymany przez kawiarni z widokiem rzeki Han, jak spędzali czas o herbatę i rozmawiając. Zgodnie z gniazdka mediów, Tony uśmiechał się radośnie, gdy spojrzał czule na Hyeri, kto by popisać aegyo do swojego starszego chłopaka.
Po kawiarni, dwa udaliśmy się z powrotem do agencji Hyeri gdzie Tony przebywał umieścić aż był w stanie świadczyć Hyeri wraca do budynku.
Para, z różnicy wieku 16 lat, podobno zaczęła spotykać się w marcu. Tony podszedł Hyeri najpierw po obejrzeniu jej jasny i energiczny osobowość na programach muzycznych, a przez ich terminach , Hyeri stał pociąg do łagodnych Tony'ego manier.
Agencje obu są świadomi tych dwóch spotkaniach, według Sports Seulu, który mówi, że agencje nie powiedział, "To prawda, że oni spotkanie z miłych uczuć ... Są jeszcze na etapie, w którym są one poznanie wzajemnie. Proszę spojrzeć na nich z czułością. "

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz