wtorek, 14 maja 2013

Pocałunek scena B2ST w Junhyung jest w "Monstar" ujawnił


Monstar "odsłonięty być może najbardziej ekscytujących jeszcze wyciąć jeszcze przed premierą przez przechwytywanie  B2ST 's  Junhyung scenę pocałunku 's!
Podczas gdy większość dramatów dokuczać z martwych kawałków swoich ulubionych bohaterów o nurkowania w do pocałunku, te wciąż cięcia złamać od normy pokazując Junhyung faktycznie blokowania usta uczennicy w klasie. W komunikacie prasowym z dramatu nie wspomina, czy ta studentka jest żeńską w dramacie Ha Yeon Soo , to nie jest jasne, czy to ona lub inna postać w serialu.
Pracownik powiedział, "Ta scena jest jedną z najważniejszych scen dramatu otwarcia, proszę obejrzeć premierę, aby dowiedzieć się, dlaczego scena Junhyung pocałunek się. Minęło sześć godzin sfilmować romantyczną scenę pocałunku. Junhyung , który sfilmował swoją pierwszą scenę pocałunku, był nerwowy, ale w pierwszym natychmiast wpadł do jego roli i działał na scenę się naturalnie. "
Monstar "jest 12-episode dramat muzyczny, który będzie przedstawiać historię nastolatków i ich podróż miłości, przyjaźni, a także dążenie do swoich marzeń, i będzie miał swoją premierę 17 maja!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz