wtorek, 26 marca 2013

Operacje Azji , czy może nie ....

                      PIĘKNO KOBIECEJ NATURY 
1) KOREA POŁUDNIOWA

 1)Młoda  roześmiana  dziewczyna o bujnych włosach, nieskazitelnej cerze, pięknej twarzy i cudownej sylwetce. Można by rzec, że są one najpiękniejszymi istotami na świecie, gdyby nie to, że rzeczywistość nie wygląda tak kolorowo. Azjatki wcale nie są tak pięknymi kobietami jak mogło by się wydawać, wcale nie rodzą się takie piękne, a swoją bajeczną urodę zawdzięczają operacją plastycznym. W prawdzie mogły by takie pozostać, jednak za bardzo brną do ideału - za bardzo chcą być takie, jak ideał Azjatyckiej urody. Chcą się podobać tak bardzo i wzbudzać tak wielką sensację wśród ludzi, że posunęły się aż do tego, żeby regularnie wykonywać sobie operacje plastyczne - to smutne, ale jak najbardziej prawdziwe. Skoro Azjatki wykonują tak wiele operacji plastycznych to być może mają jakiś powód. A skoro farbują włosy na blond, używają błękitnych soczewek, powiększają sobie usta, odchudzają się i udają się na specjalne terapie po to, aby uzyskać hormony wzrostu i na siłę wydłużają sobie nogi, to może po prostu pragną upodobnić się do kobiet rasy białej ? Pewnie rozczaruję większość z was, ale to kompletna bzdura ! Azjatki nigdy nie chciały upodobnić się np. do nas, Europejek. Uważają siebie za piękne kobiety, a przez swoje liczne operacje i inne zabiegi upiększające, pragną co raz bardziej, zbliżyć się do ideału.

     

2)JAPONIA

1). Owa subkultura, o której chciałam wam wspomnieć to Ganguro. Są to młode Japonki, które swoim szokującym makijażem (artystyczny nieład w wersji hard) usiłują ukryć swoje wszystkie Azjatyckie cechy i na siłę pragną upodobnić się do Europejek. Są to jedyne znane nam Azjatki, które wstydzą się swojego pochodzenia i na siłę chcą zmienić swój wygląd. Więcej o tych wyjątkowych Azjatkach będziecie mogli przeczytać w notce, która pojawi się niebawem.
W EUROPIE LICZNE OPERACJE NIE SĄ DO ZLICZENIA. NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCE JEST OPERACJA PEWNEJ KOBIETY :
Valerii Lukyanovej, ukraińskiej "modelce", która postanowiła zostać żywą lalką Barbie, pisaliśmy już w kwietniu tego roku. Zaczęło być o niej głośno kilkanaście dni temu, gdy tematem zajęły się amerykańskie media.

Ukrainka chwaliła się, że przeszła 13 operacji plastycznych, by przypominać manekina. Miała przejść korektę nosa, żuchwy, wypełnić usta, policzki oraz powiększyć piersi. Okazuje się jednak, że większość tego, co można zobaczyć na zdjęciach to efekt uzyskany przez obróbkę graficzną.ATU PRZED PRZEMIANĄ


Reszte wiadomości dodam w kolejnej notatce.....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz