niedziela, 24 marca 2013

Czy ogladaliście kiedys kdramy?
Sa to piekne dramy, zazwyczaj w nich ktos sie zakochuje a druga osoba nie odwzajemnia uczuc , ale potem jednak jest na opak . Piękna drama jaką ogladałam jest
YOU' RE BEAUTIFUL
Prezes zespołu A.N.JELL, mającego tłumy zagorzałych fanek, postanowił dodać do 3-osobowego składu nowego członka. Wybór padł na Go Mi Nam, młodego wokalistę o delikatnej urodzie. Jednak co się stanie, kiedy chłopak nie będzie mógł uczestniczyć aktywnie w życiu zespołu? A no wyręczy się swoją siostrą bliźniaczką, która będzie musiała przebrać się za chłopca. Czy Tae Kyung, Shin Woo i Jeremy zaakceptują nowego członka? Jak długo Mi Nyu uda się ukryć fakt bycia dziewczyną?

BOYS BEFORE FLOWER

Geum Jan Di jest zwykłą dziewczyną, którego rodzina jest właścicielem sklepu suchego czyszczenia.
Dostarczając pralni do student prestiżowego Hwa Shin High School, ona ratuje mu życie, zatrzymując jego próbę skacząc z dachu i otrzymuje stypendium basen.
Shin Hwa uczęszcza wysokie i szybko jest terroryzowana przez lidera F4 (cztery najbogatsze i najbardziej popularnych chłopców w szkole) Gu czerwca Pyo.
Chociaż czerwiec Pyo utrzymuje ją na zastraszanie, zaczyna znaleźć się przyciągać Jan Di. Jednak Jan Di ma zakochanej w Yoon Ji Hoo, znajomego czerwca Pyo najlepiej.
Kiedy uświadamia sobie, że Ji Hoo jest tylko przyjacielem i że ona naprawdę kocha czerwca Pyo para są wyrzucane do dylematu jak matka czerwca Pyo to określa je łamać i znaleźć bardziej odpowiednie dopasowanie dla jej syna.

PLAYFUL KISS

Oh Ha Ni to niezdarna uczennica, która zakochuje się w perfekcjoniście, Baek Seung Jo. Jednak chłopak jest wobec niej obojętny i odrzuca jej uczucie. Kiedy dom Ha Ni zawala się, dziewczyna razem z ojcem wprowadza się do mieszkania dawnego przyjaciela jej rodzica. Okazuje się, że Sung Jo jest synem tego przyjaciela, co stwarza nowe okazje dla zakochanej Ha Ni. Czy uda jej się rozbudzić w nim jakiekolwiek uczucia?

CITY HUNTER
Lee Yung Jong to kompletny kobieciarz, który nie wie co zrobić na widok pięknej dziewczyny. Jednak potajemnie jest także bohaterem, który ratuje obywateli zmęczonych i zranionych ciężkim, miejskim życiem. Rozwiązując sprawy, powoli leczy swoje własne emocjonalne rany i powoli zaczyna rozumieć czym jest miłość i rodzina

MY PRINCESS
Song Seung Hun gra niezwykle bogatego człowieka, do którego rodziny należy najpotężniejszy koncern w Korei. Kim Tae Hee jest natomiast "wieczną studentką" - dziewczyną roztrzepaną i z nizin społecznych, która marzy o "księciu z bajki". Niespodziewanie okazuje się, że dziewczyna jest prawdziwą księżniczką. Jak zareaguje na tę nagłą i bardzo ważną zmianę w swoim życiu?? szczegółowy opis wkrótce


RESZTE DODAM MOŻE KIEDY INDZIEJ..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz