czwartek, 27 lutego 2014

2PM przygotowują sie do COMEBACK'U

Lista K-Popowych powrotów nie ma końca!

2pmcomeback1
 Powrócił najbardziej popularny Girlsband – 2NE1! A teraz JYP Entertainment ogłosiło, że ich najpopularniejszy Boysband -2PM powróci.

Chodzą pogłoski, że chłopaki znajdują się w studiu i pracują nad nowym albumem aby ten został wydany jeszcze w pierwszej połowie 2014 roku! Data nie została jeszcze ustalona, ale napewno pojawi się w ciągu najbliższych trzech miesięcy.

Niektóre media doniosły, że chłopaki wybrali już tytułową piosenkę i, że album ukaże się prawdopodobnie w kwietniu, ale JYP Entertainment zaprzecza wszystkim plotkom.

“To prawda, że przygotowują się do Comeback’u, ale jest jeszcze wiele rzeczy do zrobienia. Naszym celem jest to aby album ukazał się we wcześniejszej połowie bieżącego roku.”

Inny przedstawiciel JYP Entertainment przekazał Sports Seoul:

“Pogłoski o powrocie 2PM w kwietniu są błędne, ponieważ nie zostało jeszcze nic zdecydowane. Prawdą jest to, że pracują nad piosenkami, które znajdą się na albumie, ale do tej pory nie została wybrana tytułowa piosenka oraz data wydania.”

W tej chwili 2PM znajdują się w Japonii aby zakończyć ich Tournee i można zobaczyć Wooyoung w MBC programie ‘We Got Married’. Też Taeyeon jest zajęty nagrywaniem KBS dramy ‘Very Good Days’.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz