poniedziałek, 24 czerwca 2013

Powrót AileeTo trudny świat w rozrywkowym biznesie, ale "super Rookie 'Ailee artystka świętowała bardzo udane 500 dni od debiutu!

"To jest 500 dni od mojego debiutu!" Ailee pisała do swojego Instagram wcześniej. "Dziękuję bardzo, i bądźmy razem na zawsze."

ZOBACZ TAKŻE: Ailee na powrót w lipcu tego roku!
Ailee się jej początkowej debiut w lutym. Od tego czasu, ona wstrząsnęła K-Pop świat swoim niesamowitym głosem na scenie, jak i jej osobowość wesoła! Oto w nadziei na kolejne 500 dni z Aliee - i nie tylko.
Ailee będzie 'pokazywać' jej obecność na scenie i talent jako kolejna solowa artystka samica, aby jej powrót w lipcu tego roku!

Według mediów wylotowej Osen, Ailee będzie ponownie spotkają się z fanami, po dziewięciu miesiącach od jej najnowszego przeboju, "i will show you". Ailee będzie już w pełnym rozkwicie, aby w dalszym ciągu być "królową wydajność" z jej nowego singla, który zaprezentuje się z boku jej nigdy nie widziałem-przed.

Ailee niedawno polewa wykresy z jej featurings dla hip hop duety Baechigi i maniaków, pozostawiając wiele do czekamy na jej powrót w przyszłym miesiącu!

Jej album ma zostać wydany w połowie lipca, więc czekamy  ..
Wiecej szczegółów dodam wkrótce...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz